Už vám chyběl Marek Wollner? Předplaťte si Týdeník FORUM!

Marek Wollner (Pavel Hofman / FORUM 24)

Marek Wollner | FOTO: Pavel Hofman / FORUM 24

Když z televizních obrazovek zmizel dlouholetý novinář Marek Wollner, řada diváků čekala, kde se objeví. A je tu dobrá zpráva – Wollner bude působit jako hlavní editor politické sekce Týdeníku FORUM. Jestli chcete dál sledovat jeho práci, předplaťte si proto Týdeník FORUM i vy! Nabídku najdete ZDE. 

Marek Wollner bude od března pracovat na politických tématech a do týdeníku přinese svoji největší kompetenci – reportáže a investigativní žurnalistiku. Pokud i vy chcete práci tohoto známého novináře podpořit, udělejte to právě prostřednictvím předplatného, protože za Týdeníkem FORUM a deníkem FORUM 24 nestojí žádný oligarcha, který by jej kvůli svým zájmům financoval.

Týdeník FORUM ale bude samozřejmě i nadále přinášet mnoho témat, která stojí za to sledovat. Kromě domácího a zahraničního dění je tu zajímavá kulturní sekce. Neopouštíme ani vaši oblíbenou rubriku Nová orientace, v níž díky editorovi, historikovi Petru Hlaváčkovi přinášíme texty pro náročnější čtenáře.

PŘEDPLAŤTE SI TÝDENÍK FORUM

Dan Hrubý pro vás připravuje zajímavé texty z historie, Jiří X. Doležal se zase věnuje dezinformacím, šarlatánům a v podstatě neomezené škále témat, jak je u něho celá léta zvykem. Číst u nás můžete fundované články ze zahraničí od Františka Kalendy nebo Jiřího Pondělíčka, o vědě přináší texty Lucie Tomanová a zejména kulturní rozhovory pořizuje Milan Tesař.

Ale ani přesto neopouštíme naše hlavní poslání, kterým je obrana demokratického prostředí v České republice. O tom píší a budou psát novináři, které už léta čtete v deníku FORUM 24: Pavel Šafr, Jan Jandourek, Johana Hovorková, Michal Závada, Vilém Besser, Jan Pánik, Vojtěch Laštůvka, Tereza Hübscherová nebo Barbora Janauerová. A s nimi tedy nově i Marek Wollner!

Těšíme se na novou etapu a vy si nezapomeňte Týdeník FORUM předplatit, ať už v tištěné verzi nebo digitálně. Díky tomu můžete noviny číst každý týden již ve středu, a to jen za 99 korun měsíčně. A pokud nám chcete pomoci ještě jinak, přispějte prosím na náš transparentní účet6018253329/0800. Děkujeme!