Po potyčce v obchodním domě na Andělu zemřela žena

Ilustrační foto (ČTK)

Ilustrační foto | FOTO: ČTK

V obchodním centru v Praze na Andělu byla dnes zabita žena. Na dotaz ČTK to uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková. Podle Martínkové ji ubodala jiná žena po předchozí potyčce.

„Žena zraněním podlehla,“ uvedla Martínková. Podle svědků byla žena zabita v prostorách prodejny Tesco. Důvod potyčky dosud není znám, stejně tak identita útočící ženy a oběti. Policie zveřejnila pouze věk, oběti bylo 54 let, útočnici třiatřicet.

Kauzu převzalo pražské oddělení vražd, podle Martínkové zatím policie nebude sdělovat žádné další informace. Server Novinky.cz napsal, že útočnice byla krátce před incidentem propuštěna z psychiatrické léčebny v Bohnicích, kde údajně postupovala změnu pohlaví.

Pozůstalým vyjádřil účast řetězec Tesco a také ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), který zároveň ujistil veřejnost, že motivem činu nebyl terorismus.

tw chovanec andel

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]