V zákulisí jsme protlačili Lipovskou a ona je nevděčná! Klausovec naříká

Hana Lipovská. (youtube/ČRo)

Hana Lipovská. | FOTO: youtube/ČRo

To se nám vyjevují věci. Jen člověk najde na vlastencově webu jeden poklad, hle, on je tam celý ostrov pokladů! Poté, co bojovník za doby, „kdy svět byl ještě v pořádku“, Petr Štěpánek odhalil krizi americké demokracie, která už po Trumpově prohře není demokracií, našel ve vlasteneckých kruzích zrádkyni. Hanu Lipovskou.

Štěpánek si na Facebooku rozhořčeně stěžuje: „S rozpaky sleduji, že Hana Lipovská nevynechá jedinou příležitost, jak by se ona osobně či Institut svobody a demokracie, který založila spolu s Janou Bobošíkovou, mohly trefovat do Trikolóry či do Václava Klause mladšího. Je to obzvláště pikantní u vědomí toho, že to byla právě Trikolóra a úplně nejvíc ze všech poslankyně a první místopředsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková, kdo toho pro zvolení Lipovské do Rady České televize udělal, ba přímo odpracoval v zákulisí poslanecké sněmovny úplně nejvíc. Ale nic nového pod sluncem. Nevděk holt světem vládne.“

FORUM 24 (archiv)

To je zajímavé, Petr Štěpánek je schopen pociťovat rozpaky. Netušili jsme, že by u něj takový emoční stav mohl nastat. To ale není to nejzásadnější zjištění. Pokud to myslí Štěpánek vážně, je patrné, jaké politické síly za volbou Lipovské stály. To není velké překvapení, ale po návodném mailu poslancům ANO nám tyto prostomyslné poznámky na Facebooku dál dokreslují,  jak to s tou odbornou vybaveností a neideologičností poslanců při volbě členů Rady ČT bylo.

Nevděk to pochopitelně je. Oni vyvinou úsilí, aby paní Hanu vysadili do Rady ČT páchat tam zkázu, a ona teď páchá zkázu v jiných barvách. Koho mohlo napadnout, že psychodominance Jany Bobošíkové bude tak mocná? No jo, klasická ukázka nezamýšlených důsledků.

A teď ještě Ing. Lipovská trousí kritické poznámky o úžasné straně Klause mladšího, protože jí nepřipadá dostatečně pravicová. Ideje jsou ideje, to se nedá nic dělat. Ty jsou mocné. A k tomu Jana Bobošíková, ta je taky mocná. Velmi mocná. Super mega mocná. Aspoň uměním vzbuzovat dojem.

Mladoklausova strana se ukázala být asi tak výkonná jako ruský kosmodrom Vostočnyj (odkud toho moc nelétá, ale budovalo se to slavně a utopilo se tam hodně peněz). Ze strany V. K. ml. se nevyplatí startovat, protože pokud odtamtud někdo vyletí, asi to nebude směrem nahoru.

Protivlastenecké síly se teď mohou bavit dialogy zhrzených bojovníků za Czexit a podobné tradiční hodnoty:

V.R.: Já bych v tom nehledal žádné složitosti. Někteří lidé jsou dobře prodejní a jejich cena není velká. Je pro ně patřičný název – k**vy. Nemá to nic společného s nejstarším řemeslem.

M.M.T: No a tohle je právě naopak. Nenechala se podplatit službou, kterou pro ni Zuzana vykonala.

Petr Štěpánek: Podplatit? Miruško, že tobě z toho kovidu hrabe? 🙂.

M. T.: Nevím, proč do toho tupě taháš covid, ale nešť.

Fakt jsi nikdy neslyšel o „je to náš člověk – koupili jsme si ho službou/očekáváme protislužbu“? V tom případě ti covid poškodil mozek. Trikolora se chová jako banda kreténů. Vyštípala pryč kvalitní lidi, ne ještě všechny, ale už je to znát.

H.: mě taky. A hodně.

Zuzana Majerová: Já to, Miruško, jednak dělala bez Hančina vědomí a druhak, protože jsem přesvědčena, že tam patří.

Pokud jde o „Hančino vědomí“, to je pro nás úplné mystérium. Spojenectvím s Janou Bobošíkovou nová radní poněkud zmátla i některé své příznivce, kteří o tom neradi mluví. Ani se jim nedivíme. Pokud jde o to, jestli tam „Hanka“ patří, tak nepatří. Neměl by tam sedět někdo, kdo vyhlašoval, že nechápe smysl veřejnoprávních médií, a pak ho najednou tak nějak „pochopil“, když šlo o to kandidovat na funkci.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]