Václav Klaus ml. uboze napadl mladého aktivistu Jakuba Čecha

ČTK / F24

Expert ODS na školství Václav Klaus mladší | FOTO: ČTK / F24

Syn bývalého prezidenta zřejmě nedokáže unést, že jeho politická dráha zatím nedosáhla takového úspěchu, který by stál za zmínku. Proto se na sociální síti pustil do šestnáctiletého Jakuba Čecha, který se i přes své mládí výrazně angažuje v komunální politice rodného Prostějova. Podle Klause mladšího jde ovšem pouze o udavače, který škodí svému okolí.

Jak uvedl Klaus na svém facebookovém profilu, jedná se o mladého člověka, který již toho velmi mnoho v životě dokázal. „Udal asi čtyři lidi,“ píše člen ODS. Zapomíná však na fakt, že Čech se zaměřuje především na úředníky, kteří nefungují tak, jak by měli, a ne na práskání lidí, kteří občanům pomáhají.

„Ale marná věc, dokud neudá vlastní rodiče, bude stále světovou jedničkou Pavlík Morozov – mladý hrdina sovětské kolektivizace,“ glosuje rádoby vtipně Klaus junior článek o mladém aktivistovi, který politik na Facebooku sdílí. O co je status kratší, o to je trapnější. Ubohý výlev, jen aby se něco dělo.

archiv F24

Na Klausovi je vidět, že se stále snaží neúspěšně vystoupit ze stínu svého otce a je pro to schopen udělat cokoliv. Od snah rozložit Občanskou demokratickou stranu zevnitř, které jsou patrné podle jeho výstupů proti oficiálním stanoviskům strany, až po nepovedené zkazky na sociálních sítích.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner