Vdova sázela 20 let čísla zesnulého manžela, vyhrála tři čtvrtě milionu dolarů

Ilustrační foto. (pixabay.com)

Ilustrační foto. | FOTO: pixabay.com

Po dlouhých dvou desítkách let se Australanka, sázející v místní loterii, dočkala. Jak informuje deník New York Post, nečekaná výhra ženu tak moc nepřekvapila. Byla totiž přesvědčena, že jednou čísla jejího zesnulého manžela vyjít musí.

Vdova se loterie účastnila celých dvacet let, tedy od doby, kdy její muž skonal. Rozhodla se totiž, že bude v jeho zvyku pokračovat. Aby to však bylo přesně tak, jak by si přál, zvolila i jeho oblíbená čísla, která sázela každý týden.

Minulou neděli to konečně vyšlo. Když jí v obchodě, kde se pravidelně účastnila hry The Lott, oznámili částku, kterou vyhrála, šokovalo jí to. Jackpot byl totiž 737 030 dolarů. „Nevím, proč si můj zesnulý manžel ta čísla vybral, ale od té doby je neměním,“ řekla žena, jejíž totožnost je prozatím utajena.

Co bude s penězi dělat, ví úplně přesně. „Po tom složitém roce nám to pomůže se postavit na nohy. Co je ale třeba opravdu udělat, je nový plot. Žijeme tady 46 let a dlouho jsme se na něj chystali. Teď už ho nechám vyměnit,“ svěřila se výherkyně.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]