Vedení Bloku proti islámu ztrácí výraznou postavu. Odchází Petr Hampl

(usvitnarodnikoalice.cz)

Vedení hnutí Blok proti islámu vedené Martinem Konvičkou opouští výrazná postava. Sociolog Petr Hampl podle informací MF DNES chystá rezignaci na pozici místopředsedy. Podle svých slov nemá dostatek času na kampaň ve Středočeském kraji, kde měl na podzim kandidovat hejtmana, a tak se zaměří pouze na senátní obvod Beroun.

„Po několika týdnech intenzivní kampaně ve Středočeském kraji se ukazuje, že je nad moje časové a finanční možnosti zvládnout region, kde je rozmístěno 1,3 milionu obyvatel,“ řekl MF DNES Hampl.

Ve výkonném výboru BPI je kromě Hampla a Konvičky ještě Jana Volfová. Tato politička byla členkou ČSSD, NEZ/DEM, Strany důstojného života a naposled před Blokem proti islámu vedla Českou Suverenitu, stranu založenou Janou Bobošíkovou.

Blok proti islámu založen v červnu 2015 jako organizovaná nadstavba občanské iniciativy Islám v České republice nechceme.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]