Velká záhada českého bulváru. Proč ho nezajímají skandální fotky paní premiérové?

Facebook

Koláž fotografií z instagramu Moniky Babišové a Ivana Šablatury, která koluje po internetu. | FOTO: Facebook

Hodně těžké časy teď musejí prožívat všichni editoři bulvárních titulů v ČR. Přímo před nosem mají téma, kauzu, ze které by jejich titulní strany mohly přežít celou okurkovou sezonu. To téma se jmenuje Monika Babišová, květinář, horké léto a dovolená. Dokonce by ani nemuseli nikam posílat fotografy. Aktéři sami zveřejňují fotky na sociálních sítích.

Jaké? Třeba takové:

Facebook

Koláž fotografií z instagramu Moniky Babišové a Ivana Šablatury, která koluje po internetu.

archiv

Jak by se asi bulvární média chovala, kdyby na snímcích nebyla Monika Babišová, ale manželka jakéhokoliv jiného premiéra České republiky? Nečase, Sobotky, Topolánka, nebo třeba Miloše Zemana? Média by ji, jejího manžela – premiéra a osoby na snímcích cupovala celé léto. Navíc, v případě Moniky Babišové, nejde zdaleka o první fotky s osvaleným floristou Ivanem. Roztomilé, poněkud tulivé snímky zveřejnili například z vánočních trhů v Praze, nutné tuleníčko a focení proběhlo také těsně před svatbou Moniky s Andrejem.

Instagram Moniky Babišové

Ivan a Monika na vánočních trzích

Proč se bulvár patřičně nevěnuje Monice? Proč by jakoukoliv jinou paní premiérovou náležitě zviditelnil? Asi je to tím, že jejím manželem je Andrej Babiš a bulvární média v ČR už jsou majetkem dalších miliardářů, kteří tu a tam možná potřebují laskavost od pana premiéra. Tak například Blesk. Poslední texty, kde se Monice věnují, jsou o tom, že měla někde hezké šaty, další o tom, že v USA byla mezi odvážnými ženami a dětmi bez končetin, nebo o tom, že na oslavě narozenin měla velký rozparek a čepici sorry jako. Takže asi tak.

Instagram M. Babišové

Moničina loňská dovolená.

Nabízí se otázka, proč máme paní premiérovou, která má potřeby zveřejňovat takové fotografie. Asi je to tím, že už je taková doba. Odpovídá tomu vše, premiér, prezident a vše, co symbolizují. Na distingovanou, reprezentativní a respektovanou dámu, která by se objevovala po boku dobrého premiéra (a nikoho jiného), si budeme muset ještě chvíli počkat.

Teď je tu doba zemanovsko-babišovská a ta s sebou nese i podobné úkazy, jako je paní premiérová, její kamarád Ivan a celá ta rusko-kolotočářská úroveň.

Monika Babišová

A mimochodem, jde stále o tu paní premiérovou, na kterou její drahý choť nechal přepsat Agrofert a která nemůže kvůli zdravotním problémům k výslechům v kauze Čapí hnízdo, kde jí hrozí deset let vězení. Jak je vidět, dovolená Monice prospívá a zdravotní stav se pozvolna zlepšuje…

Instagram MB

Ivan, Monika a další kamarádka

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner