Velké nepřekvapení: Zeman znovu zradil ČR a podlézal Číně

Miloš Zeman s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem (Twitter J. Ovčáčka)

Miloš Zeman s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem | FOTO: Twitter J. Ovčáčka

Prezident Miloš Zeman podlézal Číně. Znovu. Zradil tajné služby vlastní země. Znovu. Bojoval za zájmy společnosti, která má být napojena na nepřátelské tajné služby. Znovu. Ohrozil bezpečnost vlastní země. Znovu. Deník N přinesl informaci, že Miloš Zeman při dubnových jednáních se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem a šéfem Huawei Žen Čeng-fejem hájil tuto technologickou firmu a zpochybňoval práci českých tajných služeb. „Čínský prezident Zemana za obhajobu Huawei pochválil,“ zjistil Deník N.

Vše se samozřejmě točí okolo kšeftu pro Huawei – budování 5G sítě v ČR. Bezpečnostní experti varují před tím, že pokud se Číňané v ČR dostanou k 5G, získají přístup k mnoha citlivým oblastem a bezpečnost státu bude ohrožena. Proti plánu Číňanů stojí BIS a NÚKIB. Za Číňany v ČR trvale lobbuje především Miloš Zeman, Andrej Babiš tak nějak opatrně. A proč to všechno? Okolo obou pánů jsou totiž zajímavé náhody.

Tak například Pražský hrad pod vedením Miloše Zemana podepsal smlouvu o tom, že bude Huawei propagovat. To samo o sobě je na odstoupení. Miloš Zeman má blízko k PPF Petra Kellnera, která má v Číně rozjetý ohromný byznys s půjčováním peněz. A Andrej Babiš? Objevují se informace o tom, že Číňané půjčili Agrofertu miliardu korun. To už je důvod k tomu, vyjít přátelům z Číny trošku vstříc, že? Například odvoláním šéfa NÚKIB, pro začátek…

Nové zjištění týkající se naprosto skandálního Zemanova chování letos v dubnu, které mělo být utajeno, je děsivé. Opět lze hovořit o velezradě, za kterou však Zeman nebude potrestán. Znovu a znovu. Jak by mohl být potrestán, když ten, kdo ovládá Sněmovnu, je Číňanům také zavázán? Právě Sněmovna by Zemana společně se Senátem (který má jasno) mohla poslat k soudu, ale nepošle. Sečteno a podtrženo, jsme ve velmi těžké situaci: nejvyšší představitelé státu otevřeně jednají v zájmu Číny a není možné s tím nic dělat.

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]