Veselé video: Babišův fanoušek navrhuje zdanění kultu Andreje Babiše

screenshot YT

Quido M. C. se v roli Fanouška prezidenta obrátil s žádostí o pomoc trpícímu Babišovi na kardinála Duku | FOTO: screenshot YT

Satirická postava Fanouška prezidenta ztělesněná youtuberem Quidem, poslední dobou vypadává z role a – tlačena politickým vývojem – vystupuje čím dál častěji na obranu Andreje Babiše.

Tentokrát premiéra chválí za jeho podíl na prosazení zdanění tzv. církevních restitucí a rovnou upozorňuje na možnost „dalšího zdanění v oblasti víry“, které by rovněž pomohlo zalátat díry v rozpočtu poznamenaném rozhazovačnou politikou současné vládní garnitury.

Onou oblastí víry je sám kult Andreje Babiše, jehož věřící se organizují v církvi ANO. Zjevnou existenci tohoto fenoménu potvrzují konec konců i volební preference, které jsou „výrazem slepé, radostné a naprosto oddané víry, v tomto případě triumfující nad prostým rozumem,“ jak poznamenává Quido.

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner