Veselé video: Zavřete se v Lánech a udělejte si jasno, radí Babišovi se Zemanem „sexuolog“ Quido

Youtube, Quido M.C.

Youtuber Quido M.C. | FOTO: Youtube, Quido M.C.

Youtuber Quido Czerný představil možnou překvapivou příčinu současné ústavní krize. Z pozice postavy doktora Quido Uzlíča, jehož ústy už dříve plísnil Jaroslava Foldynu, zmiňuje důležitou okolnost současného tápání na české politické scéně.

Za vším je podle Uzlíčka vzájemná přitažlivost „dvou velikánů,“ a jejich možná nepřipravenost připustit si svou minoritní sexuální orientaci, soudí Quido.

Svůj objev opírá o veřejně dostupná vyjádření obou pánů, kteří i před kamerami zapuzují ženy či pronášejí výroky se sexuálními konotacemi. „Miloš Zeman neodmítá Šmardu proto, aby znásilnil ústavu, odmítá jej ve snaze podvolit se Andreji Babišovi,“ osvětluje Quido „koloběh vzájemného sbližování, v němž uvízl pan Hamáček a Česká republika.“

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner