VIDEO: Americko-čínská televize vysvětluje, proč komunistická Čína lže o koronaviru

Americká televize NTD natočila lapidární vysvětlení, proč a jak Čína soustavně lže kolem epidemie nového koronaviru. Pracovníci NTD mají komunistický režim v Číně dokonale přečtený. Vesměs se totiž jedná o čínské emigranty ve Spojených státech.

NTD – „New Tang Dynasty Television“ – je nezávislá čínskojazyčná satelitní televizní stanice vysílající 24 hodin denně. Její sídlo je v New Yorku a jedná se o neziskovou televizní stanici založenou Číňany, kteří se rozešli se současným čínským režimem. Z velké části jde o členy a sympatizanty hnutí Fa-lun-kung.

Komunistická strana Číny zatajovala propuknutí epidemie koronaviru ve Wu-chanu, což vedlo ke světové pandemii. Televize ukazuje, že podobně postupovala v minulosti také u epidemie SARS nebo AIDS. Expertům na oblast Číny a především na chování čínského režimu se jeví dezinformace a zatajování jako nedílná součást kultury čínského komunistického systému.

Podobné situace se budou pravděpodobně podle tvůrců pořadu opakovat, dokud si bude komunistická strana v Číně udržovat status absolutní moci. Pořad Televize NTD Čína bez cenzury, který moderuje Chris Chappell, vysílá ve formátu pozdní noční show, která mísí humor s vážnou analýzou čínské politiky a společnosti.

Pro české titulky klikněte na ikonkou „titulky (c)“ vpravo u ovládání videa.

Zdroj: The Epoch Times

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner