VIDEO: Bičovaný brněnský zastupitel Hollan přiznal své zvláštní tužby

ČTK

Náměstek brněnského primátora Matěj Hollan | FOTO: ČTK

Internetem od neděle koluje video, na kterém se polonahý muž nechává bičovat a evidentně si u toho libuje. Zvláštní záběry jsou o to zajímavější, že pánem na videu je brněnský zastupitel Matěj Hollan. Aktivista se po spekulacích, které se objevily na sociálních sítích, ke svému jednání přiznal a potvrdil, že takový zážitek si přál již delší dobu.

Svůj mimořádný večer popsal Hollan na svém facebookovém profilu. „Včera jsme náhodou vlezli do jedné hospody ve Lvově na hlavní třídě. Nic na ni nebylo zvláštního. Kromě toho, že tam holky důtkama šlehaly nějaký kluky po zádech, v otevřeném prostoru,“ vzpomíná brněnský politik. „Už hodně dlouho jsem přemýšlel o tom, že bych něco takovýho chtěl vyzkoušet. Není to žádný nasilný zneužívání druhých lidí, je to domluvená hra podle pravidel,“ zamýšlí se Hollan.

Zvláštní touhy potom prý mladého politika donutily se zapojit do akce. „A když naše ukrajinské průvodkyně viděly, jak se na to dívám, řekli pinklici, že bych taky chtěl. Neměl jsem čas to promýšlet, věděl jsem jen, že to prostě potřebuju zkusit. Bylo to dohromady zhruba deset ran. A bylo to super. Žádné následky v podobě poničených zad či psychických traumat,“ popisuje Hollan. „Některý věci si člověk prostě potřebuje zažít. Druhá věc je, že asi nebyl nejlepší nápad dávat to na Facebook. Ale když se už se tak stalo, tak bych se rád v prvé řadě omluvil všem, které to pohoršilo, urazilo a naštvalo,“ uvědomuje si Hollan své neuvážené jednání.

„Je vás hodně. S cejchem submisivního chlapa se teď budu setkávat často. Nevadí mi to, protože to tak je. Nevadí mi bavit se otevřeně o závislostech, duševních problémech, vzácných chorobách, jakýchkoliv jiných odlišnostech a podivnostech, řešit nepohodlné věci a pomáhat lidem v problémech. K tomu občas potřebuju silnější zážitky, které nejsou úplně obvyklé. Pomáhá mi to v poznávání sebe sama,“ popisuje na Facebooku Matěj Hollan své pocity z nevšedního večera.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner