VIDEO: Chorvati si dělají legraci z Babiše. Ukazují ho jako zdatného striptéra

reprofoto youtube.com

Ševa i Laky - Žetem | FOTO: reprofoto youtube.com

Oddanost lidí, sponzorovaných Andrejem Babišem, je vůči němu bezbřehá. Všimli si toho i chorvatští recesisté Ševa i Laky, kteří českého ministra financí parodují. Na videu, které natočili před třemi lety, jasně vystihují, jak se nechal populární žokej Josef Váňa omámit plnou peněženkou česko-slovenského oligarchy a získal tím jeho obdiv a lásku.

[ctete-foto]88666[/ctete-foto]

V předělávce hitu Je T’aime tak sportovec vysílá ke svému ikonickému vzoru jasný vzkaz – miluji tě. Ačkoliv má klip starší datum vzniku, na situaci se nic nezměnilo a Váňa dokonce letos zkoušel docválat v Babišově dresu do senátu. Jak vidět, nejen, že se český vicepremiér inspiruje v Chorvatsku s EET, ale velebení funguje i zpětně. Jen ne zřejmě tak, jak by si Andrej Babiš představoval.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner