VIDEO: David Koller vyzval Andreje Babiše k podstoupení výslechu na detektoru lži

David Koller vyzval Andreje Babiše k podstoupení výslechu na detektoru lži. Na demonstraci v Brně přečetl těchto deset otázek, na něž by měl během výslechu na detektoru lži Babiš odpovědět

Základním charakteristickým rysem predátora Bureše je to, že je patologickým lhářem, brutálním sociopatem.

1. Znal jste Marca Riche? (poznámka – Marc Rich byl legendární daňový a dotační podvodník, Babišův stvořitel, to on stál za Ameropou a O.F.I. a on je tou legendou o švýcarských spolužácích).

2. Vzpomínáte si na schůzky ve Vinárně u Obuvníka v Bratislavě? (zde byl AB naverbován ke spolupráci s StB a pravidelně se zde scházel se svým řídícím důstojníkem)

3. Byl jste donátorem kampaně Roberta Fica? Byla Vám odměnou rekordní dotace pro firmu Duslo Šala? (šlo o dotaci ve výši 58 mil. eur, přestože nebyly dodrženy její základní podmínky, dotaci mu přidělil Ficův ministr Pavol Pavlis, bývalý Babišův obchodní partner)

4. Řídíte osobně přidělování dotací, daňových a dalších výhod svému impériu? (veškerá tato zásadní rozhodnutí činil a činí i nadále AB)

5. Jaké pokyny od Vás dostal Petr Protopopov, když odvlekl Vašeho syna na okupovaný Krym? (Protopopov byl v té době řidičem Agrofertu a jeho paní psala na juniora psychiatrickou diagnózu – potvrzené vazby na Kreml)

6. Jak si vysvětlujete nárůst dotací EU pro Agrofert? (v roce 2014 to bylo 42 mil. eur, ale v roce 2017 už 82 mil. eur, v této době byl AB ministrem financí)

7. Proč Vás v Německu mají za podvodníka? Souvisí to s Vašim německým byznysem v chemičce Piesteritz a pekárně Lieken? (Babiš nedodržel podmínky přidělení dotací, zejména zachování pracovních míst)

8. Máte i na jiné oponenty zpravodajské složky, jako kdysi na poslance Šincla? (vůči Šinclovi použil Babiš staré estébácké praktiky – kompromitace a vydírání, které si ČSSD nechala líbit)

9. Víte o tom, že dotace, které Vám neproplácí EU, Vám proplácí český státní rozpočet, tedy každý domácí daňový poplatník? (mimo jiné 100 mil. na toustový chleba)

10. Jak přesně jste myslel jeden ze svých výroků na tzv. Šumanových nahrávkách – „Nech ide ta ich láska a pravda do p…“? (Babiš na stejné nahrávce tvrdí, že Havla si vymysleli a připravili v Moskvě…, něco na úrovni Ovčáčka a spol.)

Otázek by bylo mnohem více, pokud bude potřeba je možné dodat další… Srovnatelná figura nebyla a není nejen u nás, ale ani v žádné jiné civilizované zemi.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner