VIDEO: Dcera Petry Černocké, Bára, chystá debutové sólové album

Bára Vaculíková se hudbou profesionálně zabývá od svých osmnácti let. Až nyní se ovšem odhodlala zrealizovat vlastní sólový projekt. Na světlo světa tak přichází debutové album zpěvačky, která si říká Diva Baara.

„Když mi bylo 18, začala jsem skládat a zjistila, že vlastní texty a písničky budou mojí životní výzvou a cestou. Mým stěžejním hudebním projektem je 12 let akapela Yellow Sisters, ke které přibylo před pěti lety ještě komické duo rapujících zpěvaček Mateřská.com,“ píše Bára na Hithitu, kde se snaží sehnat 120 tisíc, které potřebuje k dokončení CD. „Někdy v té době ve mně začala zrát myšlenka zrealizovat vlastní sólový hudební projekt. A tak se zrodila Diva Baara. A rodila se ve vlnách celých pět let! Konečně se moje práce debutovém CDčku uzavírá a mám obrovskou radost, že ho můžu představit světu,“ dodává.

Ke konečnému úspěchu chybí pouze CD zmixovat, vymasterovat a vylisovat. Poté už nic nebrání křtu hudební novinky.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]