VIDEO: Diskusní večer na téma Kam směřuje dnešní politika?

Eric Drooker

V jakém stavu se nachází současná česká politika? Kam směřuje? Jaká jsou případná východiska z nynější situace a jak se k tomu všemu staví TOP 09? Jaká je budoucnost pravice na české politické scéně a jaké místo na ní má konzervativní strana?

Politická situace v České republice a postoj TOP 09 byly tématem diskusního večera, který uspořádal spolek TOPAZ v úterý 26. ledna 2016 večer v aule Tyršova domu na pražské Malé Straně.

V panelové diskusi vystoupili první místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek, šéfredaktor Svobodného fóra Pavel Šafr, expertní komentář k politické situaci přednesl předseda Klubu na obranu demokracie a publicista Bohumil Doležal. Diskusi moderoval předseda výkonné rady spolku TOPAZ Reda Ifrah.

Podívejte se na videozáznam z diskusního večera:

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner