VIDEO: Dítěti stačil krok a mohlo dojít k tragédii. Záběry, ze kterých mrazí.

Malý chlapec jen se štěstím nevypadl z okna  (reprofoto youtube.com)

Malý chlapec jen se štěstím nevypadl z okna | FOTO: reprofoto youtube.com

K obrovskému neštěstí před nedávnem málem došlo v Rusku. Dvouletý chlapec se totiž rozhodl, že si bude hrát v okně, ale vůbec mu nedošlo, že hazarduje se svým životem. Zatímco jeho matka připravovala oběd a netušila, co její syn dělá, hoch vylezl na okenní římsu v osmém patře a sledoval dění na sídlišti, kde bydlí. Hrozící neštěstí zažehnali až duchapřítomní sousedé z domu poblíž. Ihned, jak si dítěte v okně všimli, zavolali policii. Ta se ovšem dostala do složité situace, protože nemohla podniknout nic, co by ohrozilo život chlapce. Příjezd tedy musel proběhnout bez sirén, a proto, aby se dítě neleklo, na byt ani nezvonili. Naštěstí se však podařilo matku na vypjatou situaci upozornit a ta opatrně svého syna vtáhla zpátky do bytu.

zdroj videa: YouTube.com

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]