VIDEO: Evropo, dýchej. Hudební dno dostalo díky paní Žižkové nový rozměr

„Zpěvačka“ Olivie Žižková se rozhodla prorazit na českou hudební scénu antiuprchlickým videoklipem. Aspirantka na novou hymnu hnutí Islám v České republice nechceme (to píseň ostatně na svém facebookobém profilu chválí) se pravděpodobně rozhodla dokázat, že existují hudební pokusy ještě hloupější než Ortel – a to se jí opravdu povedlo.

Žižková ve svém počinu s naprosto primitivním textem burcuje před invazí muslimů do Evropy. Hned zpočátku upozorňuje, že je v depresi – a chudák to protentokrát nemá z drog. „Ve snech mě tíží, že k nám se průser blíží, když pustím zprávy, a nemám to fakt z trávy, mám z toho depky, radši snad holý lebky a číra barevný, než hábity černý,“ prozpěvuje.

Vybroušený text je doplněn záběry muslimů v ulicích, popravami Islámského státu nebo záběry na Angelu Merkelovou, která dle Žižkové už „ukázala svý“. Za pozornost ale nejvíce stojí naléhavý refrén, při němž se paní Žižková až téměř dojímá. „Evropo, dýchej, do budoucna se dívej, nenech se mlátit, demokracii vrátit! Však máme sílu a každý v sobě víru, vždyť nemůžem se smát a klidní usínat. Evropo, braň se, nenech do sebe střílet, mají za úkol jít na krvavý výlet, už se nám nechce být jenom pouhé ovce, na porážku chtít, dobrovolně jít.“

Kvalitní a pravdivé video, což je v dnešní době, když světu vládne zlý sluníčkářský mainstream podporovaný USA, ilumináty, židy a dalšími, podpořila další bojovnice za lepší zítřky – Klára Samková. „Tak prej podněcuje národ k nenávisti… ta Žižková… nomen omen…asi to maj v rodině…“ napsala k článku o písni.

Dobrá zpráva se ale nabízí: Národní demokracie, která na svých revolučních demonstracích pouští pořád dokola Mešitu, má novou položku na playlist.

Gratulujeme.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner