VIDEO: Jak se vyrábí marketingový produkt Andrej Babiš

Politika je do značné míry o reklamě a tu zvládá Andrej Babiš na jedničku. Jak dokazuje „instruktážní video“, které se objevilo na YouTube na kanále StandaShow, ministr financí disponuje tak zdatnými marketingovými poradci, že by pro něj neměl být problém obrátit na svou stranu i nahrávky, které dokazují nejen jeho vulgární vyjadřování, ale především ovlivňování médií za účelem dehonestace politických protivníků a také nahlížení do spisů ze živých kauz.

 

Na poučném videu je jasně vidět, jak tým v čele s Markem Prchalem dokáže obracet realitu a šikovně Babiše prodávat jako produkt, který si musejí jeho voliči jednoznačně oblíbit. Autor klipu vysvětluje, že nechce nikoho přesvědčovat, zda má nebo nemá volit Babiše, ale chce ukázat, jak funguje politický marketing, který často používá lež a mámení lidí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]