VIDEO: Kalousek může za titulní stranu Revue FORUM. Vychází už zítra!

V pondělí 13. května vychází další číslo Revue FORUM. Pro mnohé bude jeho titulní strana opravdovým překvapením – bude na ní totiž ten, který může úplně za všechno: předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek.

Hlavní rozhovor, ve kterém Kalousek mluví o současné situaci, ale i o tom, jak často si říká, že by bylo vlastně lepší skončit v politice,  najdete v Revue FORUM spolu s článkem šéfredaktora Pavla Šafra o tom, proč v České republice zavládl tento „hon na Kalouska“.

Ve videu se můžete podívat, jak jsme fotili titulní stranu. Jestli vás rozhovor s Miroslavem Kalouskem zajímá, najdete jej od pondělí v trafikách nebo elektronicky ZDE. A pokud už nikdy nechcete přijít o žádné číslo Revue FORUM, objednejte si rovnou předplatné!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner