Volební kampaně přinášejí spoustu bizarních úkazů. Jedním se může pochlubit i brněnský kandidát za sociální demokraty Oliver Pospíšil. Nejenže už se zapsal do paměti voličů svým sloganem o popelnicích pro děti a seniory zdarma, ale nyní se rozhodl ho i zdramatizovat. Zalezl tedy do popelnice, sehnal jednu neherečku, kameramana a začalo natáčení.

Popelnice

To si takhle náhodou sedím v popelnici, čtu naše noviny "Brno pro Brňáky", a najednou se otevře víko. Tak jsem to paní řekl.S námi bude mít popelnice zdarma! Stejně jako její vnoučata! :-)Proč? Proč by měli senioři platit víc, než musí, když musí obracet každou korunu? Poplatek za odpad je vlastně místní daň. Proč tedy od této povinnosti neosvobodit děti a podpořit tak cíleně rodiny s dětmi? Prostě POPELNICE ZDARMA DĚTEM A SENIORŮM!

Zveřejnil(a) Oliver Pospíšil dne Středa 12. září 2018

Oliver Pospíšil připsal i pár vřelých vět:

To si takhle náhodou sedím v popelnici, čtu naše noviny „Brno pro Brňáky“, a najednou se otevře víko. Tak jsem to paní řekl.

S námi bude mít popelnice zdarma! Stejně jako její vnoučata! 
Proč? Proč by měli senioři platit víc, než musí, když musí obracet každou korunu? Poplatek za odpad je vlastně místní daň. Proč tedy od této povinnosti neosvobodit děti a podpořit tak cíleně rodiny s dětmi? Prostě POPELNICE ZDARMA DĚTEM A SENIORŮM!

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora