VIDEO: Jak by to vypadalo, kdyby se řezník choval jako úředník

Eric Drooker

Internetem se poslední dny šíří velice vtipné video a byla by škoda, kdybychom na něj neupozornili i čtenáře Svobodného fóra. Tvůrci klipu se rozhodli přirovnat tak klasickou situaci, jakou je nákup v řeznictví, ke zdlouhavému vyřizování, které nás často potkává na úřadech.

 

zdroj: youtube.com

V Čechách řezník byrokracii kritizuje

Shodou okolností je jedním z nejznámějších drobných podnikatelů u nás právě řezník. Pavel Havlíček z Klatov je však pravým opakem obsluhujícího personálu v klipu. Jako jeden z prvních se postavil majitel řeznictví U Pavlíka nejen byrokracii, která podnikatele a živnostníky čeká při zavedení elektronické evidence tržeb. Havlíček se totiž jasně vymezil proti výrobkům Andreje Babiše a na výloze svého obchodu dal důrazně najevo, že produkci firmy Agrofert nepodporuje.

 

 

 

Populární řezník Havlíček má na Babišovy výrobky svůj názor.

Populární řezník Havlíček má na Babišovy výrobky svůj názor.

Eric Drooker

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner