Video, které nemělo nikdy vzniknout. Andrej, dejtě vejce, pomlázka, Monika

repro video AB

Andrej Babiš, pomlázka, Monika Babišová | FOTO: repro video AB

Jako by nestačila všechna ta omezení kvůli koronaviru. Aby té hrůzy nebylo málo, pan premiér a paní premiérová natočili tuze moc hezké velikonoční video. Je to velké dílo. Dáma jdoucí od bazénu ve fialové róbě, veselý chasník vykukující za zdí, dvoumetrová pomlázka, jekot, stříbrná vejce, sádroví zajíci a promlouvající pan premiér. Dojmů z videa může mít každý divák mnoho. Například že paní Monice to tam moc sluší, ostatně jako kdykoliv jindy, a že hrát opravdu neumí.

Na co se to tedy vlastně díváme? Bývalý estébák, protekční komunista, vyšetřovaný premiér v obřím střetu zájmů na zahradě své luxusní vily jako že honí s pomlázkou svoji manželku, kterou poznal na sekretariátu své chemičky. „Dejtě vejce,“ můžeme doslova slyšet jeho typickým jazykem. Takové obyčejné lidové veselí.

Jde o video, které jednoznačně nemělo vzniknout. Nahrazuje psané „Čau lidi“. Ve 13 minutách Babiš sděluje, že zatím to vypadá dobře, zůstaňte doma, sám byl na kole, užívá si s rodinou, buďte opatrní, až si půjdete pro pivo. Nic víc zajímavého.

Premiér markeťák prostě vydal další video naroubované na krizi, okořeněné „žoviálním“ představením manželů Babišových. Otázkou je, kde se schovává zahradník. To nám nikdo během těch nekonečných 13 minut neprozradil.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner