VIDEO: Legrační duo, Zeman lže a Soukup se mu omlouvá za to, co neudělal

Twitter

Miloš Zeman a Jaromír Soukup | FOTO: Twitter

O tom, že pravidelné rozhovory Miloše Zemana s Jaromírem Soukupem na TV Barrandov představují ze všeho nejvíce trapnou estrádu s neschopným moderátorem a politikem, který si v televizi dělá, co chce, už bylo napsáno mnoho řádků. Čerstvě koluje na sociálních sítích krátké video z jedné této jejich seance, které je velmi úsměvné.

Jaromír Soukup, jak je jeho zvykem, Zemana opět seznamuje s tím, jak je dokonalý, přičemž i v tomto ho prezident opravuje. I když by neměl. Soukup mluví o roce 1993, když opěvuje Zemanovo geniální vedení ČSSD. Zeman ho opravuje, že řekl nesprávně rok 1994. Na to se Soukup ohradí, že řekl 1993. Zeman ho ale přesvědčí, že řekl něco jiného. Nato se mu Soukup omluví. Naprosto ukázkový příklad toho, jak Jaromír Soukup „moderuje“, a toho, v jakém stavu je Miloš Zeman.

Video najdete například ZDE.

 

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner