VIDEO: Lži, alibismus, výmluvy. Babiš dokonale nachytal sám sebe

AUTOR: FORUM 24

Býval to koronabojovník, který nás všechny spasil a navíc zachránil mrtvé. Teď je to chudáček, který jen musel odhlasovat to, co mu nakázali hygienici a epidemiologové. Každopádně za problémy na Karvinsku rozhodně nemůže. O kom je řeč? O premiérovi Babišovi.

Ten ještě v březnu prohlašoval, že on všechno zařizuje a osobně odpovídá za všechna opatření. Nyní, když už národ nehladoví po silném vůdci a absolutním zařizovači všeho, Babiš couvá. Navíc se ukazuje, že na Karvinsku vláda situaci totálně nezvládla. Aktuálně je tam 3334 nakažených.

Nákup předražených zdravotnických pomůcek už prošetřují policisté. Lidem dochází, jak neprofesionálně a zmateně celou koronakrizi vláda vedla. Navíc zařizuje ohromný schodek rozpočtu, přičemž praktická pomoc v podstatě neexistuje. Takže změna strategie.

V neděli Babiš prohlásil: „Ještě jednou bych zopakoval. Všechny rozhodnutí ohledně viru dělali epidemiologové. Dělali hygienici. Nedělala to vláda. Vláda to schvalovala. Takže pokud někdo teď říká, že my jsme měli zasahovat v OKD, tak pokud někdo měl, tak to byli hygienici.“

Máme tu pěkný sestřih, který jasně ukazuje, jak to má Babiš s přiznáním zodpovědnosti, výmluvami, lhaním atd.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]