VIDEO: Neuvěřitelné zranění! Plíšková strčila prst do větráku a musela vzdát zápas

Kuriózní zranění, jaké tenisový svět dlouho neviděl, vyřadilo Češku Kristýnu Plíškovou z turnaje v čínském Nan-čchangu. Sestra nové světové jedničky Karolíny chtěla během přestávky mezi gemy posunout ventilátor a ten tenistku poranil. Zranění Plíškové nedovolilo pokračovat v dobře rozehraném duelu, který musela vzdát.

Kristýna Plíšková vedla v zápase druhého kola nad Japonkou Nao Hibinovou už 3:0 v prvním setu. Po organizátorech žádala posunutí ventilátoru. Ti se k tomu neměli, a tak chtěla Plíšková větrákem pohnout sama. Neopatrně ovšem prostrčila ruku mřížkou a větrák ji poranil. Plíškové vzápětí z palce levé ruky, ve které drží raketu, vytryskla krev. Prst si nechala ošetřit, ale nakonec utkání v slzách vzdala. Kristýna Plíšková by měla být mimo hru zhruba dva týdny.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]