VIDEO: Nová mobilní hra vám umožní bojovat proti neoblíbeným politikům

Měli jste někdy chuť dát politikovi, který vás naštval, co proto? Nyní máte možnost, alespoň tedy pomocí počítačové hry, kterou si můžete pořád nosit s sebou ve svém mobilním telefonu.

České politické boje vám nabízí dvě různé fáze soubojů. Buď v parlamentních, nebo prezidentských volbách. Pokud tedy výsledek nekoresponduje s vaším přáním, je možné ho, aspoň na displeji, změnit.

Do boje se můžete pustit se všemi předsedy parlamentních stran (za TOP 09 stále ještě s Miroslavem Kalouskem) a všemi prezidentskými kandidáty.

Každý z šestnácti bojovníků má i speciální zbraň, kterou může zaútočit na svého soka. Andrej Babiš tak hází Čapím hnízdem, Vojtěch Filip srpem a kladivem, Miloš Zeman becherovkou a Ivan Bartoš jointem.

repro youtube.com

Jak o hře informují její autoři:

Vítejte v české politické aréně!

Boj o moc byl a je hlavním cílem a zaměstnáním českých politiků. Právě teď musí přední kandidáti soupeřit během volebního klání. Na cestě k prezidentskému postu, jakož i k postu předsedy vlády, budete mít napjaté a náročné boje: budete muset soupeřit s nejsilnějšími a nejnebezpečnějšími politickými rivaly.

Vlastnosti hry:
• 2 kampaně – prezidentská a parlamentní, z nichž každá má 8 kandidátů
• jedinečné bojové schopnosti každé postavy (Čapí hnízdo, becherovka, chcíplý pes, katana atd.)
• zvukové fráze reálných politiků
• rozličná herní místa
• režim rychlého boje po ukončení herních kampaní
• leaderboard: soutěžte s přáteli v rychlém procházení hry!

Pravda vítězí!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]