VIDEO: Ohromující podoba. Vystoupení Jakeše a Babiše

Milouš Jakeš, Andrej Babiš (repro ČT)

Milouš Jakeš, Andrej Babiš | FOTO: repro ČT

Každé vystoupení Andreje Babiše, které pečlivě nezrežírují jeho poradci a PR tým mu nepřipraví projev, stojí za to. Ve chvíli, kdy Babiš mluví bez podkladů, odhaluje svoji velkou slabinu, problém s vyjadřováním, s jazykem země, které vládne, a s velmi zvláštním tokem myšlenek. Naposledy Babiš mluvil spatra ve středu. Na výroční členské schůzi Česko-německé obchodní a průmyslové komory měl mít Babiš vystoupení na téma aktuální situace českého vzdělávacího systému.

Namísto toho mluvil o tom, že včely mají rády řepku, že chce motýle a že bude sázet stromy. Premiér tak opět připomněl, že bez podkladů jsou jeho vystoupení podobně mimo a legrační jako projevy Milouše Jakeše, Babišova spolusoudruha z předrevoluční KSČ.

Přinášíme proto video Babiše i Jakeše pro podrobné srovnání. Podoba je totiž ohromující. Video ze středečního vystoupení premiéra pořídil server Seznam zprávy a najdete ho ZDE.

Po jeho zhlédnutí doporučujeme část vystoupení Milouše Jakeše na Červeném Hrádku. Například v čase 2:37 vytasí svůj legendární výrok o chovu bojlerů.

A tady je speciální část, kdy se generální tajemník ÚV KSČ Jakeš věnoval Haně Zagorové a Petru Jandovi.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner