VIDEO: Olivie Žižková pokračuje ve svém tyjátru. Zachraňuje tím naši zem?

Eric Drooker

Zpěvačka, o jejíž existenci před pár týdny věděl málokdo, přichází se svým dalším hudebním výtvorem. Po zoufalém varování před nebezpečím migrační vlny, která se podle „umělkyně“ nebezpečně řítí na Českou republiku, přichází druhý nacionalistický song. Olivie Žižková tentokrát nevolí sestřih znepokojujících videí, která spolu s manželem našla na internetu, ale pustila se do významnějšího uměleckého díla. Škoda, že se nejedná o povedenou satiru, nýbrž o vážně myšlené zvolání provinční zpěvačky.

Olivie Žižková se evidentně rozhodla, že na svá bedra vezme odpovědnost za budoucnost naší země. Přiřadila se tak po bok skupiny Ortel nebo Aleše Brichty. Kdyby však svá poselství nebrala tak vážně, klidně by se mohla rovnat úspěšným seskupením typu Těžkého Pokondra. Bota ničící vánoční ozdoby jako symbol islamistické hrozby, která nám zakáže prosincové svátky, je jedním z nejpovedenějších momentů nového klipu. Nemá cenu hodnotit výkon Žižkové, protože zpěv je jednoznačně postaven až na druhou kolej. Nejdůležitější je odkaz. Jak se říká, každé zboží si najde svého kupce a blížící se vyhlašování Českého slavíka ukáže, s kým máme tu čest.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články