VIDEO: Ondráček popisuje, jak mlátil lidi v roce 1989, nyní má dohlížet na policii

Je to jeden z nejabsurdnějších střípků tragické tuzemské povolební situace. Věc před lety naprosto nepředstavitelná, nyní zcela normální. Komunista a bývalý esenbák Zdeněk Ondráček, který v roce 1989 mlátil lidi v centru Prahy, nyní zřejmě povede komisi pro dohled nad Generální inspekcí bezpečnostních sborů (GIBS). Není to žert. Takhle se tady máme, když nám vládne Babiš.

ČT

Co je vlastně GIBS? Je to ozbrojený bezpečnostní sbor, který má za úkol odhalovat a vyšetřovat trestnou činnost všech policistů, celníků a vězeňské služby. Tedy, policisté dohlížejí na to, aby byli občané hodní, GIBS dohlíží na to, aby policisté byli hodní a bývalý esenbák a stále horlivý komunista Ondráček bude dohlížet na to, aby příslušníci GIBS byli hodní. Děsivé.

Přinášíme známé video, kde mladý Zdeněk Ondráček popisuje, jak mlátil lidi v roce 1989.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner