VIDEO: Pavel Novotný přednesl šokující projev. Vynadal členům ODS a vyzval je k boji o místo v médiích

AUTOR: Pavel Novotný, ODS Kongres

Starosta Řeporyjí a známý bulvární novinář Pavel Novotný si přichystal na kongres ODS ostře kritický projev. Nečekaně ho mohl přednést během volby prvního místopředsedy strany, protože byl z pléna do této funkce nominován. Sdělil delegátům, že jeho metody komunikace umí překonat prchalovské švindlování v mediálním marketingu.

„Novotný sem přijede z té díry. A všichni vědí, kdo přijel a odkud přijel. Přijede předseda místního sdružení o šesti lidech. Soryjako. Proč všichni víte, kdo jsem já? A proč já nevím, kdo jste vy? Tady jsou zástupci hovadsky velkejch měst. Nevíme o své práci navzájem ani my tady. Jak to mají lidé vědět?“ Novotný také zdůraznil, že ODS ho nikdy nebude muset vyhazovat, jak to žádali někteří jednotlivci. Stačilo by prý, aby mu Petr Fiala poslal esemesku, a on by odešel. „Já jsem loajální. Já nejsem Klaus junior,“ zvolal Novotný a rozesmál delegáty kongresu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]