VIDEO: Pojďme se pochlapit. Jsem Evropanka a jsem na to hrdá, říká Dagmar Pecková

Operní pěvkyně Dagmar Pecková v exkluzivním videu pro FORUM 24 hovoří o svém vztahu k Evropské unii. Její poselství je jasné: Patříme na Západ a role médií by měla být v pravdivém informování o tom, co pro nás toto společenství dělá.

Pecková dlouhodobě žije v Německu, ale díky tomu, jak velkou část světa poznala, ví, jak skvělé je patřit do Evropy a jak skvělé je být součástí Evropské unie. „Stačí mít talent, znát řeči a chtít opravdu pracovat na sto až sto dvacet procent,“ říká.

Pecková si po letech života v zahraničí uvědomila, kde se cítí být doma. „Já nejsem ani Češka, ani Němka, jsem Evropanka a jsem na to hrdá,“ uvedla.

Patříme na Západ. A známá operní diva by si přála, aby to tak zůstalo – a aby média informovala pravdivě o tom, co se děje a co pro nás členství v Evropské unii znamená.

Na to, aby bylo možné o podobných věcech informovat, potřebujeme svobodná média. Podpořte deník FORUM 24 a Revue FORUM nákupem předplatného ZDE. Děkujeme!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner