VIDEO: Politický bizár v podání Okamurova fanouška. SPD jede

Eric Drooker

Stejně prapodivná, jako je politika SPD, tedy partaje Tomia Okamury, je i fanouškovská základna této strany. Jak dokazuje video jednoho z fanoušků protiislamistické buňky, snažící se dostat do poslanecké sněmovny, zapálení pro boj proti „cizákům“ je značné.

Povzbuzeni předvolebními průzkumy, které predikují Svobodě a přímé demokracii úspěch, jenž Okamuru a jeho souputníky dostane do dolní komory parlamentu, natáčejí přívrženci nadšená videa. Po jásajícím voliči, jehož okouzlení z tramvaje, která byla ověšena podobiznami šéfa SPD, neznalo mezí, přichází další.

Jak je vidět, tento fanda je ovšem dokonale obeznámen se zákonem, a tak Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí obeznámí, kdo je zadavatelem videa. Následně pak svým divákům oznámí, jak dopadnou volby. Není tajemstvím, že samozřejmě vyhraje jeho oblíbené politické seskupení, které nikdo nemá šanci zastavit.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]