VIDEO: Poslankyně z ODS ukázala Babišovi TŘETÍ KVALITU POTRAVIN. To jsou ty z Agrofertu

()

Poslankyně Veronika Vrecionová natočila video, ve kterém velmi názorně ukazuje předsedovi vlády Andreji Babišovi, jaké jeho firmy vyrábějí potraviny. Babiš se totiž před volbami do Evropského parlamentu prezentuje jako bojovník proti dvojí kvalitě potravin, který chce trestat firmy, jež předkládají českým zákazníkům potraviny s horší kvalitou, než dostávají ve stejných obalech třeba zákazníci v Německu.

Vrecionová, která kandiduje v eurovolbách za Občanskou demokratickou stranu, si udělala z Babiše legraci a oznámila, že našla dokonce „třetí kvalitu potravin“. Jsou to poraviny z Babišova Agrofertu. Vrecionová uvádí: „Kromě dvojí kvality potravin, se kterou neúspěšně „bojuje“ Andrej Babiš, existuje i třetí kvalita, kterou vyrábějí jeho firmy.“

TŘETÍ kvalita potravin existuje!

Veronika Vrecionová jí našla! TŘETÍ kvalita potravin existuje! A nečekaně v holdingu pana premiéra.Veronika Vrecionová: "Kromě dvojí kvality potravin, se kterou neúspěšně "bojuje" Andrej Babiš, existuje i třetí kvalita, kterou výrábí jeho firmy. Nenechte se opít toustovým chlebem a přijďte v pátek, nebo v sobotu k volbám. Děkuji!"

Zveřejnil(a) ODS – Občanská demokratická strana dne Čtvrtek 23. května 2019

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner