VIDEO: Předvolební válka mezi extremisty? Sládek rozkopal stánek Adamu Bartošovi

Sebastian Vadas

Miroslav Sládek se v poslední době začal zase objevovat na veřejnosti. | FOTO: Sebastian Vadas

Jak známo, různé politické mrtvoly a podivné figurky se nám v České republice zejména v souvislosti s uprchlickou krizí poněkud množí. Ovšem když se potkají, bývá i legrace – například mezi Národními demokraty Adama B. Bartoše a Miroslava Sládka vládne nevraživost, která vyvrcholila incidentem v Poděbradech. Předseda Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa Sládek na poděbradském náměstí rozkopal předvolební stánek ND, protože prý okupoval místo, které měl nahlášené on.

Na videu vystupuje Bartošova souputnice Lucie Hašková, která říká, že se Sládek zbláznil. „S fašistou Bartošem nemám nic společného,“ říká do mikrofonu její nepřítel Sládek, ovšem zdá se, že lidé neměli zájem ani o jednoho z nich.

„Vystoupil z auta a petiční stánek nám rozkopal. Kolega ihned začal celý incident natáčet. Poté nás napadal ještě jeden z členů posádky Sládkova auta,“ tvrdí Hašková.

Ať se celý incident doopravdy odehrál jakkoli, je dobré vědět, že česká extremistická scéna se nedomluví ani mezi sebou. Problémů z této strany se tedy bát nemusíme.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner