VIDEO: Premiérova nejistá chůze, spálené pneumatiky. Babiš ukázal, čím se baví dnešní elita na svatbě

repro video Twitter AB

Babiš a zábava na svatbě | FOTO: repro video Twitter AB

Jak vypadá velká legrace na svatbě, když jste Andrej Babiš? Postavíte se ke sportovnímu autu. Auto nastartuje a pálí pneumatiky tak dlouho, dokud není všude bílý dým. To stačí. Babiš zveřejnil na sociálních sítích video ze svatby dámy z jeho sekretariátu, kde pan premiér evidentně provozuje velkou legraci.

„Svatba se rozjíždí. Manžel naší Darji má zálibu v rychlých autech. Tak jsem se ho radši držel, aby byl první na ráně, kdyby kolega zařadil zpátečku. A ti Hardcore Haters nebyli moji hateři, ti by mě zcela určitě přejeli,“ stojí v popisu u videa. V dobré náladě na svatbě byl evidentně i Marek Prchal nebo někdo jiný z jeho týmu, kdo video se záběry, jak se baví „elita“, na sociálních sítích zveřejnil.

Kromě podivné zábavy spočívající v pálení pneumatik je na videu zřejmá i podivně nejistá chůze pana premiéra. Inu zábava. Jak říká zahradník paní Babišové: „Bavíme se na večírku a chudina u PC na fotkách!“

Pěkné.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner