VIDEO: Problém je spojenectví slizounů Babiše a Zemana, myslí si Dan Přibáň

Jedním z těch, kteří ve středu vystoupili na Václavském náměstí v rámci akce Proč? Proto!, byl i Dan Přibáň. Známý cestovatel a novinář upozornil na rizika, která skýtá vládnutí Miloše Zemana a Andreje Babiše pro české občany.

Přibáně potěšilo, že o protest byl takový zájem a po několika předchozích akcích nepolevil. „Mně se líbí, že těch lidí je pořád hodně, je totiž zřejmé, že jednou to nestačí. Já jsem hrozně rád, že to pořád funguje,“ řekl cestovatel deníku FORUM 24. Zvláštní mu však přijde, že lidem trvalo tak dlouho, než se řádně projevili. „Jsem překvapen, že to tolika lidem ještě nedošlo, jak moc je to špatné. Je to přitom tak do očí bijící, jak je to vedení státu zkažené,“ myslí si Přibáň.

Největší hrozbu spatřuje v propojení Babiše a Zemana.  „Myslím si, že je problém to spojenectví takových dvou slizounů. Tím, že nechtějí mít žádnou vlastní zpětnou vazbu a nejsou schopní férově odejít. Jakmile jich je tam víc, zalepí se do sebe a strašně špatně se dostávají pryč. Kdyby tam byl jen jeden, tak by to těžko ustával. Problém je, aby nepřibývali,“ varuje Dan Přibáň, který doufá, že občané se letos rozhodnou jít k volbám a předejdou tak tomu, aby menšina rozhodla i o těch, kterým se nechtělo jít hlasovat.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]