VIDEO: Rasista Bartoš: Premiér Sobotka zaslouží trest nejvyšší

Eric Drooker

Česká televize upozornila na projev neonacisty Adama B. Bartoše na sobotní demonstraci strany Národní demokracie. Bartoš kromě obvyklých výzev k tomu, aby odstoupila česká vláda, k ochraně českých žen a k nákupu zbraní, připomněl výroky prezidenta Miloše Zemana o kalašnikovu a zároveň prohlásil, že premiér Bohuslav Sobotka je vlastizrádce. “A vlastizrada se, mezi námi, dámy a pánové, vždy v historii trestala trestem nejvyšším.” Video doporučujeme zhlédnout od 7. minuty.

Bartoš ve svém projevu pochválil pouze Zemana. Během demonstrace těchto extremistů se několikrát ozývalo skandování “Kalašnikov!”, čímž se jasně ukazuje, že hlava státu opět přestřelila. Adam B. Bartoš čelí a čelil několika trestním oznámením, zejména kvůli svému veřejně přiznanému antisemitismu.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články