VIDEO: Reportáž německé televize ARD o Andreji Babišovi s českými titulky

()

Jak jsme na Svobodném fóru již informovali, německá veřejnoprávní televize ARD odvysílala v sobotu 27. srpna v ranní zpravodajské relaci Tagesschau pětiminutovou reportáž s názvem „Pan Babiš a peníze z Bruselu“. Českého vicepremiéra, ministra financí, velkopodnikatele, mediálního magnáta a šéfa vládního hnutí ANO Andreje Babiše uvádí jako příklad zneužívání evropských dotací.

Reportáž je na webu ARD uvedena slovy: „92 milionů eur z fondů EU shrábly soukromé firmy českého ministra financí Andreje Babiše. Obzvlášť pikantní je, že nad vším bdí jeho vlastní úřad. Nyní vše zkoumají evropští vyšetřovatelé podvodů.“ Autorem reportáže je známý německý expert na východoevropské země a autor řady knih Eberhard Schneider, českými titulky ji opatřil Jan Martínek.

Andrej Babiš (mfcr.cz)

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]