VIDEO: Rychle a zběsile v Brně. Kvílení a pach spálených gum nedaleko hřbitova

Vyznavači driftování se vyřádili na parkovišti v Brně. Při tom porušili hned několik dopravních předpisů a poškodili dopravní značení parkoviště. Případ řeší policie.

Trochu jako protagonisté filmové série Rychle a zběsile si koncem minulého týdne počínala skupinka řidičů na parkovišti P+R nedaleko Ústředního hřbitova v Brně. Označení P+R, tedy Park & Ride, si vyložili šoféři po svém. Na místě driftováním (kontrolovaný smyk – pozn. aut.) zanechali černé čmouhy na vozovce a neoprávněně používali výstražné majáky. Show sledovali další vyznavači tuningu.

Celé řádění, včetně registračních značek a tváří řidičů, zaznamenala bezpečnostní kamera a ke smůle protagonistů na místo dorazily tři hlídky brněnských strážníků. Případ je nyní v kompetenci policie České republiky. Škoda pravděpodobně přesáhne 5 000 korun.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner