VIDEO s titulky: Německá televize si udělala drsnou legraci z Babiše. Karel Gott zpívá korupční balady

SPECIÁL FORUM (archiv)

Tento čánek a toto video sledovalo na webu deníku FORUM 24 již 160 tisíc lidí. Je to moc dobře, protože s touto ostudou se nesmíme my Češi smířit.

V pátečním vydání populárního pořadu německé televize ZDF, který se jmenuje „Dnešní šou“ s podtitulem „Satirické zprávy“, si moderátor Oliver Welke udělal poměrně drsnou legraci z českého premiéra Andreje Babiše. Sekvence pořadu, z níž přinášíme ukázku s českými titulky, se jmenuje „Úžasný svět podmazávání“. Před Babišem se v pořadu objevil rumunský lídr vládní strany Liviu Dragnea, odsouzený podvodník, který je rovněž známý korupčními kauzami po celé Evropě. V satiře ho sponzoruje Coca Cola Zero, s podtitulkem „Zero právního státu“. Pak přichází na řadu český premiér.

O Andreji Babišovi se v pořadu praví toto:

„Tak tohle je jeden velice úspěšný muž, velice úspěšný podnikatel, se svým koncernem Agrofert. A jeho koníčkem je, že ještě dělá předsedu české vlády! Agrofert, to jsou stovky vzájemně propojených firem, proto se už Babišovi přezdívá „český Trump“.

____________________________________________________

Facebookový účet „Smějící se bestie“ připravil kompletní verzi pořadu německé ZDF. Kompletní pořad, lepší titulky:

Jak se odklánějí dotace EU

Smějící se bestie uvádí:Andrej Babiš, Viktor Orbán a Karel Gott v humoristickém vysílání německé televize ZDF.(s českými titulky)

Zveřejnil(a) Smějící se bestie dne Sobota 4. května 2019

___________________________________________________

Od té doby, co je Andrej Babiš ve vládě, tak se peníze z EU pro jeho firmy téměř zdvojnásobily. To bude určitě nějaká náhoda, dalo by se to nazvat i tak, že EU je Babišova holka pro všechno.“

(Slovo „bitch“ znamená jak fena, tak „děvka“ a rýmuje se se slovem „Babiš“).

 

„Dotační prostředky EU jsou sice vázané na daný účel, ale populistické vlády, jako je ta Babišova, si vyprošují, aby se jim do toho někdo vměšoval“

Pak hovoří ve skeči samotný Babiš:

„My bychom měli rozhodovat o tom, jak ty peníze použijeme. Představujeme si naše vlastní rozdělování peněz z EU. V žádném případě nebudeme akceptovat méně prostředků z EU.“

A moderátor pochvalně dodává:

„Drž prostě dál hubu, Brusele!“

A přechází k Orbánovi: „Nezapomeňme na miláčka Maďarů Viktora Orbána, kterému kamarádi říkají „guláš s ušima“.“

Na závěr této sekvence následuje zpěv mladého Karla Gotta z doby socialismu, do něhož se i mnozí Němci zamilovali a může být pro ně ještě stále první asociací se slovem „Čech“. Komentář ho uvede:

„Slavný hlas z Prahy zpívá Největší korupční hity z Východní Evropy.“

A Karel Gott zpívá :

„X milionů subvencí, které se vyplatí, vyzvedne si Babiška.“

Moderátor uvádí: „Vysněné korupční balady“

Karel Gott zase zpívá:

„..Kampak jen ty subvence jdou… Na tom nezáleží, stejně už je nikdy nespatříš.“

Moderátor: „A samozřejmě jeho největší hit!

„A ta kráva kterou tak rád dojím má jméno Evropa. Hloupá, bohatá, otravná Evropa.“

Demonstrace proti Babišovi a komunistům (Zbyněk Pecák)

ZDF je nejsledovanější německá televize s téměř deseti miliony diváky. Pořad běžel v hlavním vysílacím čase a jeho vysokou popularitu odráží více než 1,2 milionu lajků na Facebooku. Lze tak říci, že Němci si nyní v masovém měřítku utahují z českého premiéra. Před sekvencí o východoevropských podvodnících si pořad dělal legraci z německých politiků.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner