VIDEO: Senátor Smoljak ukazuje absurditu u výzkumných ústavů v Běchovicích

Senátor David Smoljak (nestraník za hnutí STAN) ukazuje absurditu v Běchovicích.  (screenshot)

Senátor David Smoljak (nestraník za hnutí STAN) ukazuje absurditu v Běchovicích. | FOTO: screenshot

Senátor David Smoljak zveřejnil video, ve kterém popisuje absurdní situaci v Běchovicích. Do areálů několika firem se nedostanou nákladní vozy. Příjezdové komunikace totiž kdosi koupil. Silnice vedoucí do areálů plní vraky různých vozidel a majitel odmítá cesty zpřístupnit.

Video najdete ZDE.

Běchovická bezmoc

🆘 Bezohledný podnikatel versus bezzubé právo👉Před časem mě navštívili zástupci firem sídlících v Areálu výkumných ústavů v Běchovicích a líčili mi, jakým neskutečným gangsterským praktikám tam musí čelit. Žádali mne o pomoc a prý, abych se přijel podívat a viděl to na vlastní oči. Řeknu vám, že s něčím takovým jsem se zatím nesetkal…❌ Toto protiprávní jednání musí skončit a já pro to v Senátu, i mimo něj, udělám maximum.

Zveřejnil(a) David Smoljak dne Úterý 11. srpna 2020

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]