VIDEO: Sjezd Strany zelených baví internet opilým kandidátem na předsedu i agitační písní

Eric Drooker

Strana zelených má svého předsedu – na sjezdu se jím stal Matěj Stropnický. Setkání ale nebylo jen  o této volbě, přineslo několik zajímavých nebo zarážejících momentů. Jedním z nich bylo vystoupení jednoho z kandidátů na šéfa strany, Jana Šlechty, který se za řečnický pult postavil silně opilý.

Šlechta byl nejdříve vykázán ze sálu, před svým projevem byl ale opět vpuštěn zpět, aby například řekl: „Dobrý večer, vidíte sami, že Strana zelených je pytel blech. Já vám slibuju, že budu ten předseda, kterej chytne zleva pana Stropnického za flígr a zprava pana Štěpánka za flígr a udělá pořádek.“ Že je silně opilý, bylo nad slunce jasnější i při dalších slovech. „Je to babišovsky korektní, neříct v p*deli, ale v kelu? Tak jsme v kelu.“ Poté byl Šlechta ze sálu opět vykázán.

O vtip se zelení pokusili v písni, která u příležitosti sjezdu vznikla. Zda se povedl, posuďte sami:

Zdroj: youtube.com

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]