VIDEO: Skvělý souboj terminátora Zemana se Schwarzeneggerem a dokonalé detaily

repro youtube

EETerminátor | FOTO: repro youtube

EETerminátor: Den vyúčtování. Do perfektních detailů dotažené video zveřejnil Michal Orsava. Děj je o souboji Bohumila Stejskala, postavy z filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntág, a Andreje Babiše. Babiš se totiž bojí, že Bohuš bude bohatší než on. Proto vyslal do minulosti svého terminátora Zemana, aby Bohuše zneškodnil. Jenže ten proti Zemanovi postaví svého terminátora, kterého hraje Arnold Schwarzenegger. Jak souboj dopadne?

Michal Orsava se svým týmem zveřejnil už několik podobných kousků. Ten současný je ale zřejmě nejpropracovanější. Ve videu je celá řada zábavných detailů. Například reklamy na server iDĚS.cz, Podvodňanské kuře, nebo na Muzeum OSVČ. Nad Staroměstským náměstím se vznáší vzducholoď ve tvaru salámu z Kostelce, vedle orloje je nápis „Naše země a řepka vzkvétá“. Andrej Babiš má v pracovně diplom za první místo ve hře Dostihy a sázky, stát řídí jako farmu a Bohuše nahánějí se Zemanem v autobusu Zemák. Zábavných detailů je tam mnohem více. Jak souboj skočí, můžete vidět zde:

Velký ohlas měla také další videa stejného týmu:

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner