VIDEO: Sněm ANO byl naprosto skvělý. Ještě že to babišovci všechno natočili

reprofoto youtube.com

Andrej Babiš na sněmu ANO | FOTO: reprofoto youtube.com

Hnutí ANO má za sebou další sněm. Příjemný únorový víkend strávili delegáti v Centru pohybové medicíny na pražském Chodově. Kromě volby nového vůdce si všichni babišovci užili báječnou a přátelskou atmosféru, kterou se nikdo nesnažil narušit. Jak si pochvaloval i samotný majitel hnutí ANO Andrej Babiš, jeho zaměstnanci se nemají důvod hádat, protože u nich je všechno zalité sluncem.

Báječnou akci provázela nejen důležitá hlasování, ale také chvilky plné pohody a pozitivních okamžiků. Šéfkuchař nachystal bezchybné pokrmy, při jejichž přípravě neopomněl ani vegetariány. Škoda že předseda Babiš v posledních týdnech pracuje na své ztepilé postavě, a tak neochutnal kuřátko s houbovou omáčkou ani těstoviny.

Kromě delegátů se dostavila i veřejnost a s průběhem byla velmi spokojena. Například paní Šťastná měla tu čest popřát vicepremiérovi mnoho úspěchů a štěstí. Milý politik byl na ni velmi příjemný a starší paní tak umožnil odnést si ze sněmu hezký zážitek, o kterém bude ještě dlouho vyprávět svým blízkým.

Je dobře, že se hnutí ANO neuzavírá samo do sebe a nabízí svým příznivcům poutavé video z důležité akce. Nevadí, že chybí zmínka o exhejtmanovi Koštovi, kterého na sněm nepustili a musel ho trávit v prostoru pro veřejnost, ani zmínka o změnách stanov. Důležité jsou pouze pozitivní dojmy a těch byl víkend na Chodově plný.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner