VIDEO: Toto je Andrej. Myslí si, že jsou všichni úplně blbí. ODS si dělá legraci z Babiše

Občanská demokratická strana zveřejnila video, v němž si dělá legraci – i když trochu smutnou – z Andreje Babiše a jeho skandálů, a to zejména těch, které se týkají dotací, střetu zájmů a pěstování řepky.

„Toto je Andrej. Andrej si myslí, že jsou všichni úplně blbí,“ začíná předvolební klip. A pak už se autoři věnují aktuálním věcem. Například tomu, že Babiš tvrdí, že jej trápí sucho v České republice.“Andrejova firma více než 20 let devastuje českou krajinu,“ zazní a na pozadí vidíme žluté lány řepky.

Pak se dostáváme k oblíbenému Babišovu výroku o tom, že u nás bojuje proti Palermu. „V době bájného Palerma se stal druhým nejbohatším člověkem v Česku,“ připomíná ODS.

Český premiér také tvrdí, že už není byznysman, ale zajímají ho pouze zájmy České republiky. „Přitom, když mu EU zastavila dotace, sáhl do kapes českých daňových poplatníků.“

„Andrej si opravdu myslí, že to nikdo nevidí. Ukažme mu, že vidí. Pojďme volit,“ vyzývá občany ODS.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]