VIDEO: Tragické a arogantní vystoupení Jermanové v živém vysílání

Eric Drooker

Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jemanová předvedla v živém vstupu další arogantní vystoupení. V debatě s moderátorkou Světlanou Witowskou navíc zcela vyhořela. Debata stála na skandální kauze, ve které hejtmanka podala trestní oznámení na záchranářku, která si dovolila v době krize upozornit na to, že záchranáři na jejím pracovišti mají k dispozici jediný respirátor.

Středočeský kraj na záchranářku podal trestní oznámení a ji tak nyní vyšetřuje policie, zda nešířila poplašnou zprávu. Hejtmanka Pokorná Jermanová v živém vysílání České televize argumentovala tabulkou, podle které měli záchranáři Středočeského kraje dostatek ochranných pomůcek. Několikrát také zopakovala, že zmíněná záchranářka byla jediná, kdo si stěžoval.

To ale samozřejmě není pravda, jak jí vysvětlovala Světlana Witowská. Jermanová ve vysílání lhala a odmítala připustit, že by neříkala pravdu. Nedostatek ochranných pomůcek byl v době, kdy na to záchranářka upozornila, zcela evidentní a platil v podstatě pro celou republiku. Stěžovala si řada lékařů a dalších lidí.

Pikantní je, že v závěru vystoupení Jermanová upozorňuje Witowskou, že není “zběhlá v právních věcech”. Světlana Witowská vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Jaroslava Pokorná Jermanová absolvovala Vysokou školu zemědělskou.

Video najdete zde:

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články