VIDEO: Trump je hajzl, rapuje Eminem v nové písni

Marshall Bruce Mathers, známý jako Eminem, v nové písni opět ostře vystupuje proti Donaldu Trumpovi. „Celou jeho značku pošlu ke dnu,“ zní v písni. Eminem se svým raperským kolegou Big Seanem se ve svém rapu dotýká i témat policejní brutality, kontaminace pitné vody ve městě Flint nebo rasismu ve Spojených státech, píše CNN.

„Jsem proti, žádná vláda by neměla zřizovat komando,“ rapoval Eminem v nové písni. „Trump je hajzl a já jeho značku pošlu ke dnu,“ dodal. V písni vystupuje i Sean Michael Leonard Anderson, spíše známý jako Big Sean, který ve čtvrtek v rádiu rapoval o Trumpově vraždě. Rozhodl se tímto způsobem podpořit nové Eminemovo album vycházející pod názvem „Rozhodl jsem se“.

Eminem na Donalda Trumpa svými texty mířil již v minulosti. Krátce před třetí prezidentskou debatou v říjnu minulého roku vydal píseň s názvem „Campaign Speech“, kde jmenovitě odkazoval na Trumpovu kampaň a varoval před tím, aby se kontroverzní realitní magnát stal příštím americkým prezidentem.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]