VIDEO: V roce 1989 si Petr Kellner záhrál v českém filmu Čas sluhů 

V roce 1989 si nejbohatší Čech Petr Kellner zahrál ve filmu Čes sluhů. (YouTube.com)

V roce 1989 si nejbohatší Čech Petr Kellner zahrál ve filmu Čes sluhů. | FOTO: YouTube.com

Nejbohatší Čech Petr Kellner zahynul tragicky během sobotní nehody vrtulníku na Aljašce. Podle mluvčí investiční skupiny PPF Jitky Tkadlecové se bude pohřeb miliardáře konat pouze v úzkém rodinném kruhu. 

Petr Kellner (Twitter / Bloomberg Wealth)

Zatímco jeho pracovní život byl plně ve znamení neuvěřitelné pracovitosti a kreativnosti, jeho soukromý život patřil jeho rodině a dětem, vysvětlila Tkadlecová.

Své soukromí si totiž Petr Kellner roky přísně střežil. Rozhovory novinářům poskytoval velmi sporadicky a na internetu existuje pouze minimum jeho fotografií. Nebylo tomu tak ale vždy. Málokdo ví, že na konci osmdesátých let pracoval jako produkční na Barrandově a díky tomu se na pár minut objevil v českém filmu Čas sluhů (1989) režisérky Ireny Pavláskové.

Podívejte se na unikátní audiovizuální záznam nejúspěšnějšího podnikatele České historie.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články