VIDEO: Velebův boj pokračuje. ČT chce prý vrátit lidem

Eric Drooker

Senátor Jan Veleba na svém facebookovém profilu neustále zásobuje veřejnost videy, která se zabývají Českou televizí. Ta je podle něj zaujatá proti prezidentovi Miloši Zemanovi – a Veleba se rozhodl proti tomu bojovat. Po výzvě lidem, aby mu posílali své nápady, nyní přichází s řešením: zakládá platformu.

VIDEO ZDE.

„Zakládám Společenskou platformu, jejímž cílem bude navrátit ČT lidem (koncesionářům),“ oznamuje popisek příspěvku na Velebově stránce. Senátor ve videu přečítá e-mail rozhořčeného občana, podle kterého je sledování zpravodajství ČT nebezpečné pro duševní zdraví.

„Jednání už se rozběhla. Chci požádat ty z vás, kterým to není jedno a jste s Českou televizí nespokojeni, abyste psali své názory,“ vyzval Veleba.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner